AYDIN / Merkez

ÖZGÜR AKADEMİ

ÖZGÜR AKADEMİ

POMEM - PMYO - BEKÇİ - JANDARMA PARKUR HAZIRLIK KURSU AYDIN

Neden Özgür Akademi ?
Siz değerli polis ve asker adaylarımızı en iyi şekilde POMEM - PMYO - BEKÇİ - JANDARMA Parkurlarına hazırlamak için profesyonel ekip ve bilimsel çalışmalarımız ile Türkiye'nin en iyi Pomem Parkur derecelerini elde etmekteyiz !
 
Haftanın her günü farklı çalışma alanlarında yapılan POMEM - PMYO - BEKÇİ - JANDARMA  antrenman programlarımız sayesinde sürat, kuvvet, dayanıklılık seviyelerinizi en yüksek seviyeye çıkartmayı sağlamaktadır.
 
Hocalarımız, işi ve yaşamını spor ve performans üzerine uzmanlaşmış beden eğitimi öğretmenleri tarafından sizleri en iyi programları çıkartmaktadır.
 
Kişiye özel performanslar: Parkur öncesi ve Parkur sonrası değerlendirmeleri yapılarak performans gelişiminiz bilimsel olarak takip edilmektedir.
 
Antrenman Alanlarımız:
Sürat çalışmalarımızı Atletizm pistlerinde ,dayanıklılık çalışmalarımızı dağ koşularında ,kuvvet çalışmalarımızı spor salonumuzda yapmaktayız.
Pomem Parkur çalışmalarımız zemini beton olmayan sakatlanma riski en düşük parke salonlardan Gazi Paşa Orta okulunun kapalı spor salonunda yapmaktayız.
 
Bizimle Nasıl Çalışmaya Başlarsınız ?
Öncellikle kayıt işlemleri için kendi bünyemizde bulunan Aydının mimar sinan bölgesinde bulunan AYDIN FREE FİT SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNE gelerek, Pomem Hazırlık Kursu kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Ardından vücut ölçümlerinizi yaparak antrenman programınızın ilk aşamasını tamamlamış oluyoruz. Detaylı antrenman planı ve saatleri hakkında bilgilendirildikten sonra Pomem Parkur Hazırlık çalışmalara başlamış oluyorsunuz.
 
ANTRENMAN YERLERİMİZ
Atletizm Pistleri
Adnan menderes atletizm pisti 
Kardeş köy atletm pisti
 
Spor Salonu
Aydın Free Fit Spor ve Sağlık Yaşam Merkezi

POMEM - PMYO - BEKÇİ - JANDARMA Parkur Salonu
Gazi paşa orta okulu kapalı spor salonu
Yorum Ekle
Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız...
Kurs Whatsapp